Styrelse

Styrelsen för Skol IF Mörtsjöåsen består till största del av personer som är akitva som ledare på lägret. De jobbar året runt under mer eller mindre intensiva perioder med att se till så att anläggning, uthyrning, lägerverksamhet och allt annat fungerar som det skall. Om du är intresserad av att hjälpa till med detta arbete så tveka inte att höra av dig till valberedningen eller ordförande.

Samtliga medlemmar av styrelsen hittar du nedan och årsmötet hålls i mars, datum publiceras i BLT och Sydöstran samt på vår förstasida.

Styrelse Skol IF Mörtsjöåsen
Ola Kromnow Ordförande 076-130 83 18 ola.kromnow(at)ownit.nu
Carin Olsson Kassör 073-356 22 00  carin_olsson(at)hotmail.com
Mona Jönsson Lägerkassör    073-342 66 01  mona(at)familjenj.se
Håkan Johansson Sekreterare    070-556 10 58  hakan_brakan(at)hotmail.com
Leif Kristell Ledamot    0455-433 31
Lasse Liljegren Ledamot    076-107 07 84  lasse.liljegren47(at)gmail.com
Fredrik Wern Ledamot    070-255 13 60  fredrik.wern(at)gmail.com
Maja Bång Ledamot    070-849 56 12  bangenz(at)hotmail.com
Alva Hafsbrandt Fovaeus Ledamot    070-874 54 59  alva.h.fovaeus(at)gmail.com
Erik Kleremark Ledamot    070-975 15 80  erik.kleremark(at)gmail.com
Martin Hellberg Ledamot    073-043 07 26  martinhellberg(at)outlook.com
Sara Karlsson Ledamot    070-918 31 24  sara.l.karlsson(at)outlook.com
Erik Behrens Ledamot    070-755 65 97  erik94lund(at)gmail.com
Ronja Nyberg Ledamot    076-876 88 88  ronjanyberg(at)gmail.com
André Björkman Adjungerad    076-882 30 99  andre.bjorkman(at)hotmail.com
Shaan Embrey Adju. Lägerchef    070-971 60 30
Stefan Nilsson Revisor
Christian Jönsson Revisor
Martin Larsson Revisorsuppl.
Birgitta Kromnow Valberedning    birgitta.kromnow(at)telia.com
Malin Andersson Valberedning    andersson71malin(at)gmail.com
Josefin Hellberg Valberedning    josefin.hellberg1(at)hotmail.com
Anna Hagvärn Valberedning    anna.hagvärn(at)gmail.com