Styrelse

Styrelsen för Skol IF Mörtsjöåsen består till största del av personer som är akitva som ledare på lägret. De jobbar året runt under mer eller mindre intensiva perioder med att se till så att anläggning, uthyrning, lägerverksamhet och allt annat fungerar som det skall. Om du är intresserad av att hjälpa till med detta arbete så tveka inte att höra av dig till valberedningen eller ordförande.

Samtliga medlemmar av styrelsen hittar du nedan och årsmötet hålls i mars, datum publiceras i BLT och Sydöstran samt på vår förstasida.

  Styrelse Skol IF Mörtsjöåsen
  Ola Kromnow   Ordförande   076-130 83 18   ola.kromnow(at)ownit.nu
  Carin Olsson   Kassör   073-356 22 00   carin_olsson(at)hotmail.com
  Mona Jönsson   Lägerkassör   073-342 66 01   mona(at)familjenj.se
  Birgitta Kromnow   Sekreterare   073-049 60 23   birgitta.kromnow(at)telia.com
  Leif Kristell   Ledamot   0455-433 31
  Lasse Liljegren   Ledamot   076-107 07 84   lasse.liljegren47(at)gmail.com
  Marcus Samuelsson   Ledamot   070-367 87 06   marcus.samuelsson(at)liu.se
  Fredrik Wern   Ledamot   070-255 13 60   fredrik.wern(at)gmail.com
  Maja Bång   Ledamot   070-849 56 12   bangenz(at)hotmail.com
  Håkan Johansson   Ledamot   070-556 10 58   hakan_brakan(at)hotmail.com
  Alva Hafsbrandt Fovaeus   Ledamot   070-874 54 59   alva.h.fovaeus(at)gmail.com
  Erik Kleremark   Ledamot   070-975 15 80   erik.kleremark(at)gmail.com
  Alfred Ahlberg   Ledamot   073-150 22 90   ahlbergsbilar(at)gmail.com
  Martin Hellberg   Ledamot   073-043 07 26   martinhellberg(at)outlook.com
  Sara Karlsson   Ledamot   070-918 31 24   sara.l.karlsson(at)outlook.com
  Erik Behrens   Ledamot   070-755 65 97   erik94lund(at)gmail.com
  André Björkman   Adjungerad   076-882 30 99   andre.bjorkman(at)hotmail.com
  Shaan Embrey   Adju. Lägerchef   070-971 60 30
  Stefan Nilsson   Revisor
  Christian Jönsson   Revisor
  Martin Larsson   Revisorsuppl.
  Viktor Ridderby   Valberedning   073-352 35 84   victor.ridderby@gmail.com