Styrelse

Styrelsen för Skol IF Mörtsjöåsen består till största del av personer som är akitva som ledare på lägret. De jobbar året runt under mer eller mindre intensiva perioder med att se till så att anläggning, uthyrning, lägerverksamhet och allt annat fungerar som det skall. Om du är intresserad av att hjälpa till med detta arbete så tveka inte att höra av dig till valberedningen eller ordförande.

Samtliga medlemmar av styrelsen hittar du nedan och årsmötet hålls i mars, datum publiceras på vår förstasida. samt på våra sociala medier.

Styrelse Skol IF Mörtsjöåsen
Ola Kromnow Ordförande   076-130 83 18 ola.kromnow(at)ownit.nu
Carin Olsson Kassör   073-356 22 00  carin_olsson(at)hotmail.com
Mona Jönsson Lägerkassör    073-342 66 01  mona(at)familjenj.se
Håkan Johansson Sekreterare    070-556 10 58  hakan_brakan(at)hotmail.com
Leif Kristell Ledamot    0455-433 31
Lasse Liljegren Ledamot    076-107 07 84  lasse.liljegren47(at)gmail.com
Fredrik Wern Ledamot    070-255 13 60  fredrik.wern(at)gmail.com
Josefin Hellberg Ledamot    josefin.hellberg1(at)hotmail.com
Shaan Embrey Ledamot    070-971 60 30
Alva Hafsbrand Fovaeus Ledamot    
Sara Karlsson Ledamot    070-918 31 24  sara.l.karlsson(at)outlook.com
Ronja Nyberg Ledamot    076-876 88 88  ronjanyberg(at)gmail.com
       
André Björkman Adjungerad    076-882 30 99  andre.bjorkman(at)hotmail.com
Marcus Samuelsson Adju. Lägerchef     
        
Henrik Johansson  Revisor    
Christian Jönsson Revisor    
Tobias Garpenbäck Revisorsuppl.    
Birgitta Kromnow Valberedning    birgitta.kromnow(at)telia.com
Malin Andersson Valberedning    andersson71malin(at)gmail.com
       
Anna Hagvärn Valberedning    anna.hagvärn(at)gmail.com